Witamy na Naszej nowej stronie internetowej

Szczęść Boże Wszystkim!

Jako proboszcz parafii p.w. NMP Matki Boskiej Częstochowskiej w Leśnicach, chciałbym przywitać wszystkich odwiedzających tę stronę internetową, która dzięki staraniom wielu oddanych ludzi mogła powstać i nieść Słowo Boże dla społeczności ludzi wierzących Naszego zgromadzenia.

Chciałbym, aby ta strona internetowa stała się jednym z kanałów komunikacji i wymiany informacji z zakresu życia duchowego pomiędzy mieszkańcami miejscowości należących do naszej parafii, ale również osób spoza niej, którzy zawitają na łamy tej strony.

Mam nadzieję, że układ i wiadomości prezentowane na tej stronie będą Wam pomocne w pogłębianu naszej wiedzy o Bogu, jego Synu Jezusie Chrystusie oraz Duchu Świętym, a także sprawią, że wspólnie i aktywnie będziemy mogli współtworzyć zawartośc tej strony.

Pozdrawiam i błogosławię wam z całego serca

ks. Antoni Firmanty

Proboszcz parafii p.w. NMP Matki Boskiej Częstochowskiej w Leśnicach

 

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności