Porządek Mszy Świętych

Liturgia w naszej Parafii

Zapraszamy do naszej świątyni parafialnej w Leśnicach oraz kościoła filialnego w Pogorzelicach. Oddajemy w niej cześć naszemu Bogu poprzez Msze św. i nabożeństwa

Msze święte w naszej parafii odprawiane są:

• w dni powszednie: w kościele parafialnym w Leśnicach – godz. 18.00 (w okresie zimowym o godz. 17:00).
  • w niedziele: w kościele parafialnym w Leśnicach – godz. 9:00 i godz. 12:00; w kościele filialnym w Pogorzelicach – godz. 10.30.

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA: w kościele parafialnym w Leśnicach – w każdą niedzielę od godz. 8:30 do godz. 9:00 (przed Mszą Świętą), od poniedziałku do soboty – codziennie przed codzienną Mszą Świętą, w kościele parafialnym w Leśnicach oraz w kościele filialnym w Pogorzelicach – w każdy pierwszy  piątek miesiąca.

Nabożeństwa:

• Godzinki śpiewamy w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 8.30 (w kościele parafialnym w Leśnicach).
  • Roraty w adwencie codziennie w kościele parafialnym w Leśnicach (od poniedziałku do soboty) o godz. 17:00.
  • Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu w kościele parafialnym w Leśnicach – o godz. 8.30, w kościele filialnym w Pogorzelicach – o godz. 10:00.
  • Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu w kościele parafialnym w Leśnicach o godz. 17.00 (zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież) i w kościele filialnym w Pogorzelicach w każdą środę Wielkiego Postu o godz. 17.00.
  • Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym w Leśnicach o godz. 18:00, w kościele filialnym w Pogorzelicach o godz. 18:00.
  • Nabożeństwa październikowe w kościele parafialnym w Leśnicach o godz. 18:00, w kościele filialnym w Pogorzelicach o godz. 17:00.
  • Wypominkami całorocznymi modlimy się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 9.00 lub 12.00.

W naszej parafii, dla Państwa wygody, przekazujemy wzory kart wypominkowych oraz kart intencyjnych, które można pobrać z tego miejsca lub uzyskać w obu Naszych kościołach.

1. Karta wypominkowa

2. Karta intencyjna

Prosimy, w miarę możliwości, o korzystanie z tych kart i składanie ich wraz z dobrowolną ofiarą na ręce kapłana w zachrystii Naszych kościołów po każdej Mszy Świętej, bądź w Kancelarii Naszej plebanii.