Porządek Mszy Świętych

Liturgia w naszej Parafii

Zapraszamy do naszej świątyni parafialnej w Leśnicach oraz kościoła filialnego w Pogorzelicach. Oddajemy w niej cześć naszemu Bogu poprzez Msze św. i nabożeństwa

Msze święte w naszej parafii odprawiane są:

• w dni powszednie: w kościele parafialnym w Leśnicach o godz. 18.00 (w okresie zimowym o godz. 17:00).
  • w niedziele: w kościele parafialnym w Leśnicach – godz. 9:00 i godz. 12:00; w kościele filialnym w Pogorzelicach – godz. 10.30.

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:

W kościele parafialnym w Leśnicach i kościele filialnym w Pogorzelicach – 15 min. przed każdą Mszą św.

W kościele parafialnym w Leśnicach oraz w kościele filialnym w Pogorzelicach – w każdy pierwszy  piątek miesiąca.

Nabożeństwa:

• Godzinki śpiewamy w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 8.30 (w kościele parafialnym w Leśnicach).
  • Roraty w adwencie codziennie w kościele parafialnym w Leśnicach (od poniedziałku do piątku) o godz. 17:00.
  • Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu w kościele parafialnym w Leśnicach – o godz. 8.30, w kościele filialnym w Pogorzelicach – o godz. 10:00.
  • Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu w kościele parafialnym w Leśnicach o godz. 18.00 (zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież) i w kościele filialnym w Pogorzelicach w każdą środę Wielkiego Postu o godz. 17.00.
  • Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym w Leśnicach o godz. 18:00, w kościele filialnym w Pogorzelicach o godz. 18:00.
  • Nabożeństwa październikowe w kościele parafialnym w Leśnicach o godz. 18:00, w kościele filialnym w Pogorzelicach o godz. 17:00.
  • Wypominkami całorocznymi za zmarłych modlimy się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca 10 min. przed Mszami św.: o godz. 9.00 i 12.00 w Leśnicach oraz o godz. 10.30 w Pogorzelicach.

W naszej parafii, dla Państwa wygody, przekazujemy wzory kart wypominkowych oraz kart intencyjnych, które można pobrać z tego miejsca lub uzyskać w obu Naszych kościołach.

1. Karta wypominkowa

2. Karta intencyjna

Prosimy, w miarę możliwości, o korzystanie z tych kart i składanie ich wraz z dobrowolną ofiarą na ręce kapłana w zachrystii Naszych kościołów po każdej Mszy Świętej, bądź w Kancelarii Naszej plebanii.