Życzenia Bożonarodzeniowe

Drodzy i kochani Parafianie,

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Bożego Pokoju i Radości, by wypełniały serca nasze i naszych bliskich, wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości, radości oraz błogosławieństwa Bożego.

Niech ten radosny czas upłynie w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a Bóg, który jest miłością udzieli Wam wszystkim w te dni światła i pokoju, miłości i życzliwości wzajemnej oraz niech będzie pośród Was, zaś betlejemska gwiazda zwiastująca Narodziny Zbawiciela niech rozświetla swoim blaskiem nie tylko czas Świąt, ale także wszystkie dni Nowego 2015 Roku w każdym jego dniu.

Bądźmy razem na Święta. Bądźmy razem w Nowym Roku. Bądźmy razem każdego dnia.

Z Bożonarodzeniowym pozdrowieniem

Wasz Proboszcz i Duszpasterz

ks. Antoni Firmanty

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności