Bóg się Nam narodził!

“Dziecię nam się narodziło
Syn został nam dany,
Na jego barkach spoczęła władza.
Nazwano Go imieniem:
Przedziwny Doradca,
Bóg Mocny,
Odwieczny Ojciec,
Książę Pokoju.”

Iz 9,5

 

Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy: “Bóg z nami”.

Mt 1,23

 

Na radosne Święta Bożego Narodzenia życzę naszym Drogim Parafianom i wszystkim Gościom by Jezus Chrystus rodził się w Waszych sercach wciąż na nowo. By obdarzał pokojem, radością i odwagą życia. By usuwał wszelki lęk i pomagał ufać Bogu w każdej sytuacji. By pozwalał doświadczać Jego obecności zarówno w ciszy własnego serca, jak też pośród ludzi spotykanych na co dzień. By Duch Święty pomagał odkrywać Kościół Chrystusowy jako Wasz Dom.

Niech Jego błogosławieństwo ogarnia każdą chwilę Nowego 2016 Roku.

Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym Roku. Tak niewiele Nam potrzeba, aby przytulić się do Nieba.

Niech nas błogosławi Bóg Wszechmogący, Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, zarówno w życiu osobistym, zawodowym, jak i w służbie wzajemnej wobec innych ludzi.

Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. Wesołych, pełnych ciepła Świąt z całego serca życzy

Wasz duszpasterz
Ksiądz Proboszcz Antoni Firmanty

— # —

 

Zbliża się czas wyjątkowy dla nas wszystkich, Boże Narodzenie i Nowy Rok 2015.

Na nadchodzące święta w imieniu swoim i całej mojej rodziny oraz w imieniu ks. Proboszcza Naszej Parafii Antoniego Firmantego, życzę Wam najdrożsi w Chrystusie Bracia i Siostry wesołych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, spędzenia tego szczególnego czasu w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.

Niech w tę Noc Betlejemską, w którą wypełniło się Słowo, znikną wszelkie smutki i trudności, konflikty i nieporozumienia.

Niech Oblicze nowo narodzonego Pana w Waszym sercu przemienia każdy Wasz dzień, niech napełni Was radością i pokojem, miłością i jednością.

Niech obfitość Jego darów i łask spłynął na Was i towarzyszą Wam na wszystkie dni Nowego 2015 Roku.

Administrator naszej parafialnej strony internetowej z Rodziną

 

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności