Ogłoszenia parafialne na 24 Niedzielę Zwykłą 13.09.2020r.

1. Troskę na naszą świątynię parafialną w tym tygodniu powierzam sobotnim nowożeńcom. Bóg zapłać.

2. Dzisiejsza kolekta jest kolektą inwestycyjną, polecam ofiarności Parafian i Gości i składam serdeczne „Bóg zapłać!”

3. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiary do puszki na utrzymanie Grobu Pańskiego. „Bóg zapłać!” za wszelką ofiarność.

4. Bardzo serdecznie proszę o potwierdzanie zgłaszanych wcześniej intencji mszalnych, ponieważ nie wszystkie zostały zapisane w księdze intencji.

5. Biuro parafialne czynne w dni powszednie po Mszy św. Okazja do spowiedzi zawsze 15 min. przed Mszą św.

6. Prośba do naszych rolników, aby do 30 listopada br. wzięli udział w obowiązkowym spisie rolnym, osobiście lub za pomocą strony http://spisrolny.gov.pl

7. Parafia MB Królowej Polski w Lęborku zaprasza na patriotyczny koncert słowno-muzyczny w sobotę 19.09. o godz. 19.00 w Lęborku.

– poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego;

– wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej;

– środa – wspomnienie śś. Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa, męczenników;

– piątek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

9. Bóg zapłać za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i rozpoczynającego się tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.