Ogłoszenia parafialne na Dwunastą Niedzielę Zwykłą – 20.06.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Zakolskich, w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Dułak i Pieniak. Bóg zapłać!

Serdecznie dziękuję Panu Błażejowi Cichockiemu za przycięcie żywopłotu przy Krzyżu Papieskim w Leśnicach. Bóg zapłać!

2. Dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszki na ubezpieczenie obiektów naszej parafii. Kwota, którą w ramach ubezpieczenia zbiorowego mamy obowiązkowo do zapłacenia wynosi 1200 zł na rok. Polecam ofiarności Parafian i Gości oraz składam serdeczne Bóg zapłać!”

– poniedziałek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,

– czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – O godz. 18:00 zapraszam wszystkie dzieci oraz młodzież do kościoła w Leśnicach na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

4. Pragnę poinformować Drogich Parafian i Gości iż Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 20 czerwca br. dyspensy zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią COVID-19. Od dnia dzisiejszego mamy fizyczny obowiązek uczestniczenia we Mszach św. niedzielnych i świątecznych w kościele pod karą grzechu ciężkiego. Zapraszam serdecznie do udziału we wspólnej modlitwie w kościele w Leśnicach i Pogorzelicach.

5. Drodzy Parafianie zwracam się z prośbą do osób wykonujących prace remontowo-wykończeniowe o pomoc w wykonaniu odnowienia sufitu salonu naszej plebanii po ubiegłorocznej awarii wodociągowej. Zapraszam osoby chętne do kontaktu.

6. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary-również te na konto od rodzin. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.