Ogłoszenia parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą – 19.09.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Stencel; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Okrój i Jezierskim. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek wspomnienie śś Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, męczenników z Korei,

– wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty,

– środa wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,

– czwartek wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera,

3. W dniu dzisiejszym w Lubaniu podczas uroczystości Dożynek Diecezjalnych z pięknym wieńcem dożynkowym delegacja naszych Parafian reprezentuje nas i nasz dekanat lęborski. Bóg zapłać!

4. W dniu 26 września br. o godz. 14:00  na cmentarzu w Krępie Kaszubskiej odbędzie się uroczystość patriotyczno-religijna ku czci pomordowanych więźniów Obozu Koncentracyjnego Stutthof.

5. Jest nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

6. W minionym tygodniu w kościele filialnym w Pogorzelicach zmieniliśmy główną elektryczną tablicę rozdzielczą w zakrystii. Koszt inwestycji 500 zł (koszt materiałów). Serdecznie podziękowania składam Panu Krzysztofowi Sowińskiemu za ofiarowanie na rzecz naszego kościoła pracy i czasu poświęconego przy tym dziele. Bóg zapłać!

7. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary również te na naszą inwestycję. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności