Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Lejk; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Kalinowskich i Raguza. Bóg zapłać!

Dziękuję Paniom (chcą pozostać anonimowe), które wewnątrz terenu przy kościele w Leśnicach zagrabiły liście oraz Państwu Klawikowskim z Pogorzelic za zagrabienie i uprzątnięcie liści z terenu przykościelnego w Pogorzelicach. Bóg zapłać za Wasz trud i poświęcenie.

Zapraszam chętne osoby do posprzątania pozostałego terenu przy kościele w Leśnicach w sobotę o godz. 9:00, proszę zabrać własny sprzęt.

2. Dzisiaj po Mszach św. ogólnopolska zbiórka do puszki na pomoc dla migrantów z granicy polsko-białoruskiej. Bóg zapłać.

3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – dzień modlitw za organistów, kantorów, psałterzystów, chóry kościelne.

– środa wspomnienie śś Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, męczenników z Wietnamu,

4. Za tydzień rozpoczniemy kolejny Adwent w naszym życiu. Podczas Mszy św. dokonam pobłogosławienia i poświęcenia opłatków na stół wigilijny oraz rozpoczniemy rozprowadzanie świec CARITAS.

5.W tygodniu pożegnaliśmy śp. Janusza Pantałę z Dziechlina, lat 61. Dobry Jezu, a nasz Panie…

6. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności