Wielki Post 2022 – „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię…” (Mk 1 ,15)

Rozpoczynamy Wielki Post, czas, który daje nam Pan Bóg, aby podjąć pracę duchową nad sobą, aby kształtować swoje serce.

Czas…, który upływa, czas, który tak bardzo nam przecieka przez palce, jak ziarnka piasku w klepsydrze, czas, o którym mówimy, że ciągle nam go brakuje…

Właśnie te 40 dni Wielkiego Postu to czas, dany nam od Pana Boga, do tego, żeby trochę zwolnić w biegu życia, w pogoni za…, żeby spojrzeć w soją duszę i ją uporządkować, zmienić swoje życie na lepsze, bardziej duchowe, bardziej Chrystusowe.

Zapraszam na Msze Święte w Środę Popielcową do kościoła w Pogorzelicach na godz. 16:00, a do kościoła parafialnego w Leśnicach na godz. 17:00. Przyjmiemy odrobinę popiołu na nasze głowy na znak gotowości pracy nad sobą i swoim życiem.

Leśnice

Zapraszam także na nabożeństwa pasyjne w tegorocznym Wielkim Poście:

– Drogę Krzyżową w każdy piątek do kościoła parafialnego w Leśnicach na godz. 17:00, a do kościoła filialnego w Pogorzelicach w każdą środę o godz. 16:00.

– Gorzkie Żale śpiewamy w niedziele o godz. 8:30 w Leśnicach, a o godz. 10:00 w Pogorzelicach.

– Rekolekcje Wielkopostne, które rozpoczniemy w II Niedzielę Wielkiego Postu (13 marca br.) i potrwają do środy 16 marca.

Jeśli zależy Tobie na zmianie swojego życia, to znajdź czas…, bo czeka na Ciebie Chrystus, który cierpiał i umarł również za Ciebie, abyś Ty mógł żyć… żyć wiecznie…

Zapraszam, nie może Ciebie zabraknąć…

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Leśnice
Leśnice
Pogorzelice
Pogorzelice
Pogorzelice

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności