Ogłoszenia parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocy – Dobrego Pasterza – 08.05.2022r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa: Kujawskich z pałacu w Leśnicach; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Ludwik i Medalion. Bóg zapłać!

Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary do puszki na ubezpieczenie obiektów naszej parafii. Mieliśmy do zapłacenia 1300 zł, a zebraliśmy 1834,50 zł. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony postawą moich Parafian i Gości. Za pozostałe pieniądze chcę kupić nagłośnienie bezprzewodowe na procesje i uroczystości w plenerze.

Raz jeszcze Wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie.

– poniedziałek uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski,

– piątek zapraszam na Różaniec Fatimski po Mszy św. o godz. 17:00. Niech nikogo z nas nie zabraknie we wspólnej modlitwie. Udamy się w procesji do figury Matki Bożej w Grocie przy naszym kościele parafialnym.

– sobota święto św. Macieja, Apostoła,

3. Mamy czas SPOWIEDZI I KOMUNII ŚWIĘTEJ WIELKANOCNEJ, który trwa do uroczystości Trójcy Najświętszej.

4. Za tydzień po Mszy św. zbiórka do puszki na cele charytatywne. „Bóg zapłać!”

5. Zachęcam i zapraszam wszystkich Parafian do udziały w nabożeństwach majowych. W Leśnicach codziennie po Mszy św. o godz. 17:00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00. W Pogorzelicach codziennie o godz. 18:00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 10:20. Zachęcam również do gromadzenia się na wspólnej modlitwie przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych, by wspólnie odśpiewać Nabożeństwo Majowe.

6. Parafia MB Królowej Polski w Lęborku zaprasza na Procesję Różańcową za Polskę, dnia 15 maja br. roku o godz. 19.00, początek w „Koronie” w Lęborku.

7. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.