Ogłoszenia parafialne na Piętnastą Niedzielę Zwykłą – 10.07.2022r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie sobotnich nowożeńców Stencel i Piórkowskim; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Ślusar i Gąsior. Bóg zapłać!

Dziękuję za wykoszenie trawy wokół Krzyża Papieskiego w Leśnicach. Serdeczne Bóg zapłać!

Dziękuję Paniom z Leśnic, za nasadzenia kwiatków, piękne ukształtowanie bukszpanów przy grocie Matki Bożej. Dzięki tym zabiegom grota z Matką Bożą wygląda przepięknie. Zapraszamy na kolejne nabożeństwo Fatimskie w najbliższą środę o godz. 17:00. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek święto św. Benedykta, opata z Monte Cassino, patrona Europy,

– wtorek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,

– środa wspomnienie śś Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, zapraszam na kolejne Nabożeństwo Fatimskie, po Mszy św. o godz. 17:00, odmawiając Różaniec udamy się do naszej groty z Matką Bożą. Serdecznie zapraszam,

– piątek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,

– sobota wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

3. Jest nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam, do zakupu i lektury prasy katolickiej.

4. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, oraz przebywającym na urlopach i wakacjach, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności