Ogłoszenia parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą – 04.09.2022r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinom sobotnich nowożeńców Państwu Szczypior i Piekarskim; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Lucyny Bednarek i Heleny Rapalskiej. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– czwartek Narodzenie Najświętszej Maryi Panny – dzień modlitw w intencji Kobiet oraz ich misji w Kościele, rodzinach i świecie,

– od 11 do 17 IX – kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania.

3. Mamy nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

4. Jako parafia Leśnice zgłosiliśmy się do XXII Konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Zapraszamy to wspólnego zaplatania wieńca na świetlicę wiejską w Pogorzelicach 5 września w poniedziałek na godz. 16:00. Mamy tydzień na przygotowanie wieńca na dożynki powiatowe w Krępie Kaszubskiej. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 września. Zapraszamy na dożynki do Krępy Kaszubskiej.

5. Parafia św. Jakuba Ap. w Lęborku organizuje piszą pielgrzymkę do Sianowa. Wymarsz w sobotę 10 września o godz. 7:00 sprzed Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku. Zapisy w parafii św. Jakuba. Koszt 15 zł oraz powrót autokarem również 15 zł. Zapraszamy.

6. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności