Informacja o śmierci i pogrzebie śp. ks. prałata Stanisława Cieniewicza

Kuria Diecezjalna w Pelplinie informuje, że dnia 10 grudnia 2022 roku, zmarł śp. ks. prałat Stanisław Cieniewicz (ur. w 1940r., wyświęcony na kapłana w 1964r.), były proboszcz parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Tczewie.  

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się eksportą w kościele pw. NMP Matki Kościoła w Tczewie we wtorek, 13 grudnia 2022r. o godz. 19:30 pod przewodnictwem ks. kan. Jacka Spychalskiego, dziekana tczewskiego.

Msza Święta pogrzebowa sprawowana będzie w środę, 14 grudnia 2022r. o godz. 10:30 pod przewodnictwem biskupa pelplińskiego Ryszarda Kasyny w kościele pw. NMP Matki Kościoła w Tczewie. Ciało zmarłego spocznie na cmentarzu komunalnym w Tczewie Rokitkach.  

Polecajmy śp. kapłana Stanisława Bożemu Miłosierdziu.

Requiescat in pace

Ks. Adam Kałduński, Kanclerz Kurii

Osoby pragnące wziąć udział w uroczystości pogrzebowej, proszę o jak najszybsze zgłoszenie się do mnie, w celu zarezerwowania miejsca i organizacji transportu na pogrzeb.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

śp. ks. prałata Stanisław Cieniewicz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności