Ogłoszenia parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą – 29.01.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Stefanii i Jana Lis z bloku nr 5 w Leśnicach; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Justyny i Pawła Jezierskich oraz Mieczysława Okrój. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– wtorek wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera,

– czwartek I Czwartek Miesiąca – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, również z naszej wspólnoty parafialnej, święto OFIAROWANIA  PAŃSKIEGO – MATKI  BOŻEJ  GROMNICZNEJ,

Zapraszam na Msze św. o godz. 16:00 w Pogorzelicach i o godz. 17:00 w Leśnicach. Proszę o przyniesienie do świątyni na Mszę św. świec w celu ich pobłogosławienia. Bardzo proszę, aby zgromadziły się dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i przyniosły swoje własne świece.

Jest do dzień życia konsekrowanego.

Kolekta tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe. Bóg zapłać.

Zapraszam chętne osoby do rozebrania dekoracji bożonarodzeniowych w Pogorzelicach i Leśnicach po Mszach św. Bóg zapłać za pomoc.

– piątek I Piątek Miesiąca, wspomnienie św. Błażeja – z błogosławieństwem wiernych w chorobach gardła.

Spowiedź w Pogorzelicach od godz. 15:30 do 16:00, o godz. 16:00 Msza św.

Spowiedź w Leśnicach od godz. 16:30 do godz. 17:00, o godz. 17:00 Msza św.

Różaniec Róży Różańcowej z Leśnic o godz. 16:30 – przed Mszą św.

– sobota I Sobota Miesiącachorych i starszych Parafian z posługą sakramentalną odwiedzę od godz. 8:00.

3. Zmarła nasza parafianka śp. Irena Labuda z Leśnic, lat 83. Różaniec w niedzielę o godz. 17:00, a w poniedziałek o godz. 16:30, we wtorek po Mszy św. o godz. 17:00. O terminie uroczystości pogrzebowych poinformuję, gdy będzie on znany. Dobry Jezu, a nasz Panie…

4. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Dziękuję za pamięć, modlitwę, życzenia oraz upominki z okazji moich urodzin. Wszystkim solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia, nie Pan Jezus nam błogosławi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności