Ogłoszenia parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą – 05.02.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Rudzkich z bloku nr 5 w Leśnicach; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Iwony i Jana Sarnowskich oraz Barbary i Lecha Ciszek. Bóg zapłać!

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom, którzy znaleźli czas i chęci, aby rozebrać dekoracje bożonarodzeniowe. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek wspomnienie śś Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników z Japonii. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18:00.

– piątek wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,

– sobota wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy  Dzień  Chorego. Zapraszam na Mszę św. o godz. 17:00 do Leśnic, szczególnie osoby starsze, chore (w miarę możliwości proszę o pomoc w dotarciu do kościoła). Będziemy modlili się za osoby chore, a także będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Chorych. Serdecznie zapraszam.

3. Mamy nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

4. W tygodniu pożegnaliśmy naszą parafiankę śp. Erikę Labuda z Leśnic, lat 83. Dobry Jezu, a nasz Panie…

5. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Dziękuję za pamięć, modlitwę, życzenia oraz upominki z okazji moich urodzin. Wszystkim solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia, nie Pan Jezus nam błogosławi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności