Ogłoszenia parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą – 12.02.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Grażyny i Mariusza Kisiel z bloku nr 5 w Leśnicach; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Jabłońskich i Jasutowicz. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– wtorek święto śś Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy,

– od 19 do 25 lutego przypadają dni modlitw o trzeźwość narodu,

3. Zgodnie z zaleceniem Ks. Biskupa Diecezjalnego, dzisiaj po Mszy św. zbiórka na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Polecam Waszej ofiarności i składam serdeczne „Bóg zapłać!”

4. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Dziękuję za pamięć, modlitwę, życzenia oraz upominki z okazji moich urodzin. Wszystkim solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia, nie Pan Jezus nam błogosławi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności