Ogłoszenia parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą – 18.06.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Iwony i Artura Jopek z Dziechlina; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Agnieszki i Mariusza Grzesik oraz Haliny i Leszka Grzesik. Bóg zapłać!

Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom i Gościom za tak piękny i liczny udział w oktawie Bożego Ciała. Dziękuję niosącym chorągiew, służbie liturgicznej, dzieciom I Komunijnym, dziewczynkom starszym i młodszym za sypanie kwiatków, dziękuję prowadzącym śpiew w czasie procesji, Róży Różańcowej z Leśnic, wszystkim wiernym. Niech Jezus Chrystus wszystkim błogosławi.

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

  • poniedziałek, ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY do godz. 18:00,
  • środa wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,
  • piątek, zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam na Mszę św. do kościoła w Leśnicach o godz. 8:00 w intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników oraz Uczniów naszej szkoły, z podziękowaniem za otrzymane łaski, kolejny rok nauki oraz o dobre i bezpieczne wakacje w bliskości z Panem Bogiem. Nie będzie Mszy św. o godz. 17:00.
  • sobota uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

3. Zachęcam i zapraszam wszystkich Parafian do udziały w nabożeństwach czerwcowych. W Leśnicach codziennie po Mszy św. o godz. 17:00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00. W Pogorzelicach codziennie o godz. 18:00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 10:20.

4. Parafia NMP Królowej Polski serdecznie zaprasza wdowy i wdowców na spotkanie „Ze św. Ritą przy Najświętszym Sercu Pana Jezusa”, Mszę św. i nabożeństwo, w czwartek 22 czerwca o godz.16:30.

5. Zapraszamy na Recital Anny Krawczykowskiej w oprawie muzycznej Pawła Witulskiego, Adriana Szajny oraz Pawła Pionka. Spotkanie muzyczne odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Pogorzelicach, 25 czerwca 2023r. o godz. 17:30, wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

6. Dzisiaj przy Remizie OSP w Leśnicach można będzie oddać krew. Rejestracja od godz. 8:00 do 13:00. Przewidziane są również atrakcje dla całych rodzin. Serdecznie zapraszamy.

7. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, a dzieciom i młodzieży dobrego czasu wakacji w tworzeniu relacji z Panem Jezusem i bliskimi.

ks. Tadeusz Drobinski
proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności