Ogłoszenia parafialne na Piętnastą Niedzielę Zwykłą – 16.07.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Jolanty i Jacka Klińskich z Dziechlina; w Pogorzelicach Rodzinom Pań: Iwony Dułak oraz Urszuli Karkowskiej. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek, ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKARMENTU W CISZY do godz. 18:00,

– sobota święto św. Marii Magdaleny,

– niedziela obchodzimy dzień dziadków i osób starszych, pamiętajmy o naszych  seniorach w modlitwie i życzliwości,

3. Zapowiedzi przedślubne:

          Bartłomiej Lewicki, zam. parafia Proboszczewice, st. wolnego,

          Magdalena Monika Urbanowicz, zam. parafia Skórowo, st. wolnego        Zap. II.

4. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, wypoczywającym na urlopach i wakacjach życzę piękna odkrywania świata oraz tworzenia relacji z Panem Jezusem i bliskimi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności