Ogłoszenia parafialne na Szesnastą Niedzielę Zwykłą – 23.07.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Malwiny i Marcina Zakolskich z Dziechlina; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Sary i Damiana Szuba oraz Patrycji Pieniak i Tomasza Jarzębińskich. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek, wspomnienie św. Kingi, dziewicy, ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKARMENTU  W  CISZY do godz. 18:00,

– wtorek święto św. Jakuba Starszego Apostoła oraz św. Krzysztofa – Dzień modlitw w intencji kierowców, przewodników, podróżujących i pielgrzymów. Dzisiaj, we wtorek oraz w przyszłą niedzielę  po Mszach św. pobłogosławię i poświęcę kierowców oraz ich pojazdy. Każdy otrzyma przy poświęceniu „Kartę  kierowcy”, która jest istotnym dokumentem w razie wypadku. Serdecznie zapraszam.

– środa wspomnienie śś Joachima i Anny, rodziców NMP, dzień modlitw za rodziców, dziadków, za najstarszych parafian, starców i emerytów,

– sobota wspomnienie śś Marty, Marii i Łazarza,

3. Zapowiedzi przedślubne:

          Bartłomiej Lewicki, zam. parafia Proboszczewice, st. wolnego,

          Magdalena Monika Urbanowicz, zam. parafia Skórowo, st. wolnego        Zap. III.

4. Piesza pielgrzymka z Lęborka na Jasną Górę wyrusza w najbliższy piątek. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 8.00 w Koronie. Zapisy u przewodnika grupy ks. Wiesława Dylewskiego. Serdecznie zapraszamy na pątniczy szlak.

5. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, wypoczywającym na urlopach i wakacjach życzę piękna odkrywania świata oraz tworzenia relacji z Panem Jezusem i bliskimi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności