Msza Święta inauguracyjna obchody 90-lecia powołania Lasów Państwowych

W dniu 10 października 2014 roku obchodzimy w Naszym Zespole Szkół w Leśnicach im. Leśników Polskich uroczyste święto patrona szkoły – „Lasów Państwowych”, które w tym roku obchodzą 90-lecie chwili swojego powołania.

Uroczystość zaszczycić swoją obecnością mają m.in. senator Kazimierz Kleina, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku Jan Szramka, dyrektorzy nadleśnictw: Lębork – nadleśniczy Jan Dominiecki, Strzebielino – nadleśniczy Mariusz Kaliszewski, Cewice – p.o. nadleśniczego Wiesław Keller, Choczewo – nadleśniczy Ewa Rogaczewska. Ponadto wśród zaproszonych gości znaleźli się również dyrektorzy szkół z terenu gminy Nowa Wieś Lęborska, przedstawiciele samorządu lokalnego, przedstawiciele Kół Łowieckich z terenu gminy.

Uroczystości rocznicowe uświetniające tę okrągłą rocznicę w Naszej Szkole, rozpoczną się dnia 10 października 2014 roku o godz. 9:30 Mszą Świętą w kościele parafialnym w Leśnicach.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, grono pedagogiczne, rodziców i zaproszonych gości do uczestniczenia w inauguracyjnej te obchody Mszy Świętej.

****************

Zapraszamy do oglądnięcia galerii fotografii z przebiegu Mszy Świętej – TUTAJ.

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności