Ogłoszenia parafialne na 21 Niedzielę Zwykłą – 23.08.2020r.

1. W środę przeżywać będziemy nasz odpust parafialny ku czci Matki Bożej Częstochowskiej.

Serdecznie zapraszam na Sumę Odpustową w środę o godz. 18.00 do kościoła parafialnego w Leśnicach. Mszy św. będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Dziekan Dek. Główczyckiego, mój poprzedni Proboszcz Waldemar Pielecki. Jest to także dzień mojego wprowadzenia w urząd Proboszcza, którego dokona Dziekan Dek. Lęborskiego Sławomir Prabucki. Przy sprzyjającej pogodzie będzie procesja dookoła kościoła. Wszystkich Parafian i Gości serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tych uroczystościach.

2. Troskę na naszą świątynię parafialną w tym tygodniu powierzam Państwu Gabrieli i Leszkowi Szponarskim z Dziechlina. Proszę również o skoszenie trawy dokoła kościoła przed odpustem. Bóg zapłać.

3. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na pomoc poszkodowanym w Bejrucie. Bóg zapłać.

4. Zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. (uroczystość 6 września br.) na spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej do kościoła w Leśnicach.

5. Nr telefonu do Ks. Proboszcza + 48 789 212 314. Biuro parafialne czynne po Mszy św.

6. Ukazał się nowy nr Pielgrzyma. Zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

7. Bardzo serdecznie proszę o potwierdzanie zgłaszanych wcześniej intencji mszalnych, ponieważ nie wszystkie zostały zapisane w księdze intencji.

– poniedziałek – święto św. Bartłomieja Apostoła;

środa – uroczystość MB Częstochowskiej – odpust;

– czwartek – wspomnienie św. Moniki;

– piątek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła;

– sobota – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

9. Bóg zapłać za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i rozpoczynającego się tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

Proboszcz Tadeusz Drobinski