Uroczystość patriotyczno-religijna ku czci pomordowanych więźniów Obozu Koncentracyjnego Stutthof – 27 września 2020r.

Szanowny Księże Proboszczu,
uprzejmie informuję, iż w dniu 27 września br. o godz. 14.00 na cmentarzu w Krępie Kaszubskiej odbędzie się uroczystość patriotyczno-religijna ku czci pomordowanych więźniów Obozu Koncentracyjnego Stutthof.

W tym samym dniu o godz. 13:15 nastąpi złożenie kwiatów przy obelisku pamięci w Gęsi.

W tym roku, ze względu na stan epidemii uroczystości będą niezwykle skromne, z uwzględnieniem wszelkich obostrzeń i reżimu sanitarnego, z zachowaniem dystansu społecznego.

Serdecznie zapraszam chętnych przedstawicieli do wzięcia udziału w uroczystości oraz uprzejmie proszę o przekazanie parafianom powyższej informacji podczas niedzielnych mszy świętych.

Program uroczystości:
– Hymn państwowy