Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Wszystkich Świętych – 01.11.2020r.

1. Troskę na naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Malinowskich z Dziechlina, w Pogorzelicach Rodzinie Jolanty i Eweliny Wsześniewskich. Bóg zapłać!

2. Bóg zapłać za wspólną modlitwę różańcową w miesiącu październiku wszystkim, którzy zaangażowali się w to dzieło modlitewne.

3. Jutro liturgiczne wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Zapraszam wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy w intencji naszych zmarłych. Msza św. z wypominek jednorazowych w Pogorzelicach o godz. 16.00, a w Leśnicach o godz. 17.00.

4. Pod chórem na stoliku wyłożone są kartki na wypominki jednorazowe i roczne. Bardzo proszę o czytelne wypisanie intencji, z zaznaczeniem, w którym kościele i przed którą Mszą św. (napisać proszę godzinę) będziemy się wspólnie modlili w intencji naszych drogich zmarłych w każdą pierwszą niedzielę miesiąca począwszy od miesiąca grudnia. W ramach wypominek jednorazowych modlimy się w czasie oktawy uroczystości Wszystkich Świętych od 1 do 8 listopada po Mszy św. w Leśnicach, a w Pogorzelicach przez miesiąc listopad.

5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

I Czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne również z naszej wspólnoty parafialnej.

I Piątekw Pogorzelicach okazja do spowiedzi św. od godz. 15.40, a o godz. 16.00 nabożeństwo,

– w Leśnicach od godz. 16.30 okazja do spowiedzi św. a o 17.00 Msza św.

Proszę, aby tegoroczne dzieci I komunijne skorzystały z łaski sakramentu Pokuty i Pojednania w ramach 9 I piątków miesiąca.

– Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną w tym miesiącu NIE BĘDĘ ODWIEDZAŁ z racji obostrzeń epidemicznych. Tylko w razie nagłej konieczności – proszę o zgłoszenie.

6. Mamy nowy nr PIELGRZYMA. Zachęcam do zakupu.

7. Zbiórka wszystkich ministrantów, również z Pogorzelic w sobotę 7 listopada o godz. 10.00 w kościele w Leśnicach.

8. Transmisja Mszy św. on-line. Niedziela godz. 12.00.

9. Zapraszam i zachęcam do rezerwowania intencji mszalnych z racji, ślubów, jubileuszy, rocznic oraz za zmarłych na nowy 2021 rok.

10. Dnia 9 listopada br. czeka nas wizytacja pasterska Ks. Bpa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny. Już dzisiaj zapraszam wszystkich Parafian na Mszę św., którą będzie sprawował Ks. Biskup w intencji wszystkich Parafian w poniedziałek (za tydzień) o godz. 17.00 w kościele w Leśnicach. Zarezerwujmy sobie czas, by przeżywać wspólne nasze święto.

– środa – wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa,

12. Przypominam o obowiązujących przepisach epidemicznych.

13. Bóg zapłać za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i rozpoczynającego się tygodnia, składam najserdeczniejsze.