Pamiętajmy w modlitwie

Śmierć przychodzi zazwyczaj niespodziewanie i zawsze za wcześnie. Jest z nami cały czas. Towarzyszy nam, czy tego chcemy czy nie… Cmentarze to zadziwiające miejsca. Tam chowamy naszych zmarłych, ale z czasem to one stają się dla nas miejscem życia, wspomnień. Oswajamy je. Coraz bardziej w nie wrastamy. „Groby moich przyjaciół rozsiane po świecie… groby kobiet, mężczyzn i dzieci… groby naszych bliskich zmarłych, członków naszych rodzin… Pamiętaj o nich, Panie, w swoim miłosierdziu i w swojej sprawiedliwości”.

W miesiącu listopadzie w sposób szczególny modlimy się za naszych drogich Zmarłych. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach, bowiem ich czas ziemskiego zasługiwania już się zakończył, teraz tylko nasza modlitwa przybliża ich do Miłosiernego Ojca…

            Dobry Jezu, a nasz Panie …

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności