Ogłoszenia parafialne na 33 Niedzielę Zwykłą – 15.11.2020r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Grześko i Kubica z Leśnic, w Pogorzelicach Rodzinie Zakolskich i Czubaty. Bóg zapłać!

2. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi Prześladowanemu. Bóg zapłać za składane ofiary.

3. Za tydzień po Mszach św. odbywać się będzie charytatywny kiermasz i zbiórka ofiar dla Laury chorej na SMA, pod hasłem: „Ciasto kupujesz, życie ratujesz”. Zachęcam wszystkich Parafian do włączenia się w to dzieło.

4. Mamy nowy nr PIELGRZYMA oraz kalendarze na 2021 r. w cenie: duże 10 zł, małe 5 zł, trójdzielne 10 zł. Zachęcam do zakupu.

5. Za tydzień ostatnia niedziela Roku Liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

6. Zapraszam i zachęcam do rezerwowania intencji mszalnych z racji, ślubów, jubileuszy, rocznic oraz za zmarłych na nowy 2021 rok.

7. Transmisja Mszy św. on-line w niedzielę o godz. 12.00.

– wtorek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,

– środa – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy,

– piątek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,

– sobota – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny,

– niedziela – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

9. Przypominam o obowiązujących przepisach epidemicznych.

10. Bóg zapłać za wszelką życzliwość. Bardzo dziękuję Sołtys Leśnic Pani Marzenie Piotrowskiej oraz Gminie Nowa Wieś Lęborska, za włączenie się w akcję pomocy kwiaciarniom i przekazanie do naszej świątyni 10 chryzantem, które upiększają naszą świątynię parafialną. Dziękuję również tym Parafianom, którzy troszczą się o nasze kościoły i składają indywidualne ofiary na utrzymanie świątyń. Bóg zapłać!  Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i rozpoczynającego się tygodnia, składam najserdeczniejsze życzenia.

Ks. Tadeusz Drobinski