Ogłoszenia parafialne na 2 Niedzielę Wielkanocy Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie: Cichockichz Leśnic, w Pogorzelicach Rodzinom: Beaty i Danuty Klawikowskich. Bóg zapłać!

2. Dziękuję Pani Irenie Woś za uszycie nakryć na krzyże, które były używane w kończącym się tegorocznym czasie Wielkiego Postu. Bóg zapłać.

3. Za tydzień zbiórka do puszki na cele charytatywne w ramach Tygodnia Miłosierdzia. Bóg zapłać.

– przeżywamy Tydzień Miłosierdzia.

– za tydzień rozpoczynamy Tydzień Biblijny, zachęcam do lektury Pisma Świętego.

5. Pary, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa zapraszamy na „Weekend dla narzeczonych”. Jest to przygotowanie do małżeństwa w formie rekolekcji, zakończony otrzymaniem zaświadczenia o jego ukończeniu. Odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia w Lęborku. Szczegóły i zapisy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl

6. Mamy czas SPOWIEDZI I KOMUNII ŚWIĘTEJ WIELKANOCNEJ, który trwa do uroczystości Trójcy Najświętszej.

7. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.