Ogłoszenia parafialne na 3 Niedzielę Wielkanocy – 18.04.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie: Kniochz Leśnic, w Pogorzelicach Rodzinom: Łosiak i Syldatk. Bóg zapłać!

2. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na cele charytatywne w ramach kończącego się Tygodnia Miłosierdzia. Bóg zapłać.

– rozpoczynamy Tydzień Biblijny, zachęcam do lektury Pisma Świętego,

– piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,

– sobota wspomnienie św. Jerzego, męczennika

– od 25 kwietnia do 1 maja przeżywamy kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele

4. Zapowiedzi przedślubne:

Zapowiedź Pierwsza:

Mateusz Namyślak, stanu wolnego-kawaler, zam. parafia Charbrowo

Gracja Lis, stanu wolnego-panna, zam. parafia Leśnice.

5. Jest nowy nr PIELGRZYMA. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

6. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii św. w piątek o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam.

7. Mamy czas SPOWIEDZI I KOMUNII ŚWIĘTEJ WIELKANOCNEJ, który trwa do uroczystości Trójcy Najświętszej.

8. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary, również te od rodzin na konto parafialne. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.