Ogłoszenia parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą – 25.07.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie sobotnich nowożeńców Sarnowski / Zawadzka, proszę również o skoszenie trawy przy kościele; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa Wrześniewskich: Jolanty i Eweliny. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek wspomnienie śś Joachima i Anny, rodziców NMP,

– sobota wspomnienie św. Ignacego z Layoli, prezbitera.

3. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. zapraszam Parafian i Gości na poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców oraz wszystkich podróżujących z okazji patronalnego święta św. Krzysztofa, by każdy z nas podróżował bezpiecznie. Każdy kierowca poświęconego pojazdu otrzyma upominek.

4.Biskup pelpliński Ryszard Kasyna podjął decyzję, aby nasza diecezja włączyła się w pomoc poszkodowanym gwałtownymi burzami i powodziami, zarówno w naszej ojczyźnie, jak i w Niemczech, Belgii i Holandii. 

W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka ofiar do puszki jako pomoc poszkodowanym w nawałnicach. „Bóg zapłać!”

5. Jest nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

6. Od poniedziałku do piątku biuro parafialne będzie nieczynne. Proszę o kontakt telefoniczny.

7. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej. Życzę wszystkim dobrego i bezpiecznego czasu wakacji.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności