Ogłoszenia parafialne na Dziewiętnastą Niedzielę Zwykłą – 08.08.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie sobotnich nowożeńców Błażejewicz i Okrój; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa Zakolskich i Czubaty. Bóg zapłać!

Zakupiłem nową kosiarkę elektryczną do trawy, niech służy w obejściu naszych obiektów.

– poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy,

– wtorek uroczystość św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, głównego patrona naszej diecezji,

– środa wspomnienie św. Klary, dziewicy,

– sobota wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika,

– niedziela uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Pannypodczas każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kłosów, zbóż, ziół i kwiatów.

3. Jest nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej.

4. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej. Życzę wszystkim dobrego i bezpiecznego czasu wakacji.