Adwent?

Adwent, to czas radosnego przygotowania do przyjścia Chrystusa na końcu czasów w czasie Paruzji, oraz i to jest nam bliższe, w czasie Świąt Narodzenia Pańskiego. Wydarzenia te, za każdym razem, to moment mojego spotkania z Panem Jezusem. Czy jestem do tego przygotowany? A może inaczej: czy chcę się do tego wydarzenia przygotować, czy mi jeszcze na spotkaniu z Jezusem zależy?

Jeśli tak, to serdecznie Ciebie zapraszam na:

Roraty codziennie w Leśnicach o godz. 17:00. Zapraszam wszystkich do świątyni w Leśnicach z lampionami (bez względu na wiek), będziemy przygotowywali się na przyjście Pana Jezusa. W tym roku prowadzić nas będzie Maryja w duchu Ewangelii…

– na spotkanie z Jezusem w Sakramencie Pokuty i Pojednania – i nie wmawiaj sam sobie, że grzechów nie popełniasz (przez cały Adwent 15 min. przed każdą Mszą św.), oraz 18 grudnia 2021r. w Leśnicach od godz. 9:00 do 9:30, w Pogorzelicach od godz. 9:40 do 10:00.

Warto poświęcić na to czas…

Zapraszam Ciebie…

Dziękuję za przygotowanie dekoracji adwentowej w kościele w Pogorzelicach.

Pogorzelice
Leśnice

ks. Tadeusz Drobinski 

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności