Ogłoszenia parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą – 30.01.2022r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Grzenkowicz z Bąkowa; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Trzeciak i Bońkowskim. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera,

– środa święto OFIAROWANIA  PAŃSKIEGO – tzw. MATKI BOSKIEJ GROMNICZNEJ – zapraszam na Msze św. o godz. 16:00 w Pogorzelicach i 17:00 w Leśnicach. Proszę o przyniesienie do świątyni na Mszę św. świec w celu ich pobłogosławienia. Jest do dzień życia konsekrowanego. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe. Bóg zapłać.

Zapraszam chętne osoby do rozebrania dekoracji bożonarodzeniowych w Pogorzelicach i Leśnicach po Mszach św. Bóg zapłać za pomoc.

– czwartek I Czwartek miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne również z naszej wspólnoty parafialnej.

– piątek I Piątek miesiąca, spowiedź w Pogorzelicach od godz. 15:30, o godz. 16:00 Msza św. w Leśnicach spowiedź od godz. 16:30, o godz. 17:00 Msza św.

– sobota wspomnienie  św. Agaty, dziewicy i męczennicy, I Sobota miesiąca – chorych i starszych Parafian z posługą sakramentalną odwiedzę od godz. 8:00.

3. Przypominam o obowiązujących obostrzeniach epidemicznych.

4.  „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Dziękuję za pamięć, życzenia oraz prezenty z okazji moich urodzin, a nade wszystko za Waszą w mojej intencji modlitwę i Ofiarę Mszy św. Bóg zapłać! Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności