Rozstrzygnięcie konkursu różańcowego w Szkole Podstawowej w Leśnicach

Dnia 26 października br. rozstrzygnięto szkolny konkurs na „Najpiękniejszy Różaniec”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów wszystkich klas Szkoły Podstawowej w Leśnicach, podzielonych na dwie kategorie: 3/4 latki, „0”, klasy 1-3 oraz klasy 4-8 SP.

Zgłoszono 40 prac. Komisja konkursowa uznała, że wszystkie prace są oryginalne, oraz postanowiła wszystkich uczestników konkursu nagrodzić, bowiem każdy w swoją pracę włożył dużo serca, a także pomysłowości.

Podczas apelu, Pani Dyrektor Mariola Motyl wraz z ks. proboszczem – organizatorem konkursu, wręczali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie nagrody dla każdego uczestnika.

Różańce można oglądać w kościele parafialnym w Leśnicach, bowiem tam znajduje się ich wystawa.

Wszystkim gratulujemy oraz życzymy, by różaniec nigdy nie znikał z rąk młodych ludzi, którzy powierzają swoje sprawy Panu Bogu poprzez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności