Ogłoszenia parafialne na Dwunastą Niedzielę Zwykłą – 25.06.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinom Państwa sobotnich nowożeńców: Bugała, Zdanowski, Nowicka, Kolasiński; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Kamilli i Wojciecha Wrześniewskich oraz Ewy Szoda. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy,

– środa wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, doktora Kościoła,

– czwartek św. Apostołów Piotra i Pawła,

sobota I Sobota miesiąca – od godz. 8:00 odwiedzę chorych i starszych Parafian z posługą sakramentalną.

3. Zachęcam i zapraszam wszystkich Parafian do udziały w nabożeństwach czerwcowych. W Leśnicach codziennie po Mszy św. o godz. 17:00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00. W Pogorzelicach codziennie o godz. 18:00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 10:20.

4. Mamy nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

5. Zapraszamy na Recital Anny Krawczykowskiej w oprawie muzycznej Pawła Witulskiego, Adriana Szajny oraz Pawła Pionka. Spotkanie muzyczne odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Pogorzelicach, dzisiaj 25 czerwca 2023r. o godz. 17:30, wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

6. W ubiegłą niedzielę podczas oddawania krwi pobrano 14,4 litra krwi od 32 dawców, zarejestrowanych było 35 dawców. Bóg zapłać za ten cenny dar ratujący życie.

7. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, wypoczywającym na urlopach i wakacjach życzę piękna odkrywania świata oraz tworzenia relacji z Panem Jezusem i bliskimi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności