Ogłoszenia parafialne na Trzynastą Niedzielę Zwykłą – 02.07.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Małgorzaty i Tadeusza Dominieckich z Dziechlina; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Marzeny i Romana Gralec oraz Małgorzaty i Jacka Trzeciak. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła, ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKARMENTU  W  CISZY do godz. 18:00,

– czwartek I Czwartek Miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, również z naszej wspólnoty parafialnej, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy,

– piątek I Piątek Miesiąca, spowiedź w Pogorzelicach od godz. 15:30 do 16:00, o godz. 16:00 Msza św. Spowiedź w Leśnicach od godz. 16:30 do godz. 17:00, o godz. 17:00 Msza św.

– sobota wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera,

3. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, wypoczywającym na urlopach i wakacjach życzę piękna odkrywania świata oraz tworzenia relacji z Panem Jezusem i bliskimi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności