Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Przemienienia Pańskiego – 06.08.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa: Magdy Zielonka i Andrzeja Strojk z Dziechlina; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Aleksandry i Tadeusza Zielonka oraz Magdaleny i Rafała Mantaj. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– wtorek wspomnienie św. Dominika, prezbitera,

– środa święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy (od 1999r.),

– czwartek św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,

– piątek wspomnienie św. Klary, dziewicy,

niedziela – w tą niedzielę (13 sierpnia) o godz. 8:30, wyjątkowo zamiast Godzinek o Niepokalanym Poczęciu… odmówimy Różaniec Fatimski, który poprowadzi Rodzina Różańcowa. Bóg zapłać.

3. Dnia 25 sierpnia 2023r. (piątek) przy OSP w Leśnicach przyjedzie bus, w którym będzie można BEZPŁATNIE wykonać komputerowe badanie wzroku. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna (proszę próbować do skutku) pod nr +48 577 336 602. Serdecznie zapraszamy.

4. Mamy nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

5. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, wypoczywającym na urlopach i wakacjach życzę piękna odkrywania świata oraz tworzenia relacji z Panem Jezusem i bliskimi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności