Ogłoszenia parafialne na Dziewiętnastą Niedzielę Zwykłą – 13.08.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa: Grażyny i Arkadiusza Kubica z Leśnic strony bloków leśnych; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Jolanty i Stanisława Wrześniewskich oraz Eweliny i Krzysztofa Wrześniewskich. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika,

– wtorek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – tego dnia mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św., porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę: w Leśnicach: 9:00 i 12:00, w Pogorzelicach o godz. 10:30. Podczas każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa i poświęcenia kłosów zbóż, ziół i kwiatów.

– czwartek wspomnienie św. Jacka, prezbitera,

3. Dnia 25 sierpnia 2023r. (piątek) przy OSP w Leśnicach przyjedzie bus, w którym będzie można BEZPŁATNIE wykonać komputerowe badanie wzroku. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna (proszę próbować do skutku) pod nr +48 577 336 602. Serdecznie zapraszamy.

4. Zmarła śp. Jadwiga Kolka z Leśnic, lat 89. Różaniec w poniedziałek po Mszy św. o godz. 17:00 i we wtorek o godz. 17:00 w kościele w Leśnicach; w środę o godz. 10:00 w kościele św. Maksymiliana w Lęborku. Uroczystości pogrzebowe w środę o godz. 10:30 w kościele św. Maksymiliana w Lęborku. Dobry Jezu, a nasz Panie…

5. W wtorek po Mszach św. zbiórka do puszki na pomoc poszkodowanym w powodzi na Słowenii. Polecam ofiarności Parafian i Gości i składam serdeczne „Bóg zapłać!”

6. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, wypoczywającym na urlopach i wakacjach życzę piękna odkrywania świata oraz tworzenia relacji z Panem Jezusem i bliskimi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności