II Bal Wszystkich Świętych w Pogorzelicach – 26.10.2023

Bardzo dziękuję za zorganizowanie oraz  przeprowadzenie „II Orszaku Wszystkich Świętych” ulicami Pogorzelic wszystkim zaangażowanym w to dzieło. Dziękuję dzieciom, które wraz z rodzicami przy świetle pochodni i muzyki śpiewały piosenki a mieszkańcy Pogorzelic z uśmiechami na twarzach witali oraz obdarowywali ich słodkościami. Dziękuję za zorganizowanie balu na świetlicy wiejskiej w Pogorzelicach oraz Panu Józefowi Tomaszewskiemu za upieczenie przepysznych rogalików. Dziękuję wszystkim za tak liczny udział. Szczególne podziękowania dla Sołectwa Pogorzelice, Fundacji Lokalnej oraz Biblioteki Publicznej w Pogorzelicach.

„Tak trzeba żyć”.

„Bóg zapłać serdeczne!”

 

Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności