Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego


Wybudowana studnia w Czadzie, wykończona szkoła w Demokratycznej Republice Konga, wsparcie dla sierocińca w Zambii.

To projekty już zrealizowane przez Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie (http://pkwp.org/green-office).

Pieniądze uzyskujemy ze zbiórek zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Dzięki zepsutym i niepotrzebnym pralkom, odkurzaczom, telewizorom, kuchenkom itp., przekazanym nam, wspólnie możemy nieść pomoc na terenach misyjnych. Dzięki tej pomocy ktoś na końcu świata będzie miał możliwość nauki czy dostęp do pitnej wody. Możesz pomóc włączając się do naszej akcji, która prowadzona jest cyklicznie od 2012 roku już w większości diecezji w Polsce. Logistyką i techniczną stroną zbiórki zajmuje się w naszym imieniu wyspecjalizowana firma Green Office Ecologic Sp. z o.o.
O szczegółach i terminach zbiórki w Państwa parafii możecie dowiedzieć się z plakatów informacyjnych.

To, co Tobie niepotrzebne, może być jeszcze użyteczne!

W Naszej Parafii prosimy o dostarczenie na plebanię zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego do piątku (tj. 24 kwietnia 2015 roku). Odbiór przekazanych sprzętów nastąpi w sobotę (25 kwietnia) około godz. 9:00.

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności