Ogłoszenia Duszpasterskie 21 czerwca 2020

W środę obchodziliśmy wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego patrona parafii i kościoła w Mostach. Uroczysta Suma Parafialna sprawowana będzie dzisiaj o godz. 11.30.

W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W sobotę 27 czerwca będziemy czcili Najświętszą Maryję Pannę Matkę Nieustającej Pomocy, tak bardzo czczoną i kochana w Naszej Ojczyźnie i naszej Parafii. Nowenna do MBNP będzie odprawiona łączne ze Mszą św. dziękczynną o godz. 18.00.

W ciągu tygodnia msze św. będą odprawiane tak jak w poprzednich miesiącach, czyli we wtorek i czwartek o godz. 9.00 pozostałe dni o godz. 18.00.

Nasze dzieci kochane i młodzież kończą rok szkolny i katechetyczny. Jak co roku będziemy Panu Bogu dziękowali za Jego Opiekę i Miłość we Mszy św. na zakończenie roku szkolnego. Uroczysta Msza św. Dziękczynna za nasze dzieci, za Nauczycieli i Wychowawców, z prośbą o opiekę Matki Najśw. na czas wakacji odprawiona będzie w Leśnicach w najbliższą Niedzielę 28 czerwca o godz. 12.00. Zapraszam wszystkie nasze dzieci kochane, naszą młodzież, rodziców, Dyrekcję, Nauczycieli i Wychowawców i wszystkich Pracowników szkoły.

Bardzo dziękuję za troskę o czystość kościoła rodzinie państwa Ważny, a na ten tydzień zapraszam serdecznie rodzinę państwa Dariusza i Ewy Furga.

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności