Ogłoszenia Duszpasterskie 28 czerwca 2020

Dzisiaj dziękujemy Panu Bogu za szczęśliwe ukończenie roku szkolnego i katechetycznego. Naszą modlitwą ogarniamy panią Dyrektor, wszystkich Nauczycieli i Wychowawców oraz Pracowników Szkoły życząc im należnego odpoczynku i Opieki Matki Najświętszej.

Naszym dzieciom kochanym i młodzieży niech Pan Bóg da radosne i bezpieczne dni wakacyjne.

Jutro w poniedziałek 29 czerwca będziemy przeżywali Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu szczególną modlitwą otoczymy Ojca św. Franciszka i naszych ks. Biskupów Ryszarda, Arkadiusza i Piotra.

W tym tygodniu przypasają dni Eucharystyczne I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św. będzie w Leśnicach od godz. 17.30 do Mszy św. W Pogorzelicach Spowiedź św. w I Piątek miesiąca przed nabożeństwem Eucharystycznym, czyli od godz. 16.30 do godz. 17.00.

W tym Tygodniu Msze św. będą we wtorek i czwartek o godz. 9.00 w pozostałe dni o 18.00.

W Piątek przypada święto św. Tomasza Apostoła .

Naszym parafianom, którzy wyjeżdżają na wakacje życzymy szczęśliwej i bezpiecznej drogi, o to będziemy się modlić. Życzymy należnego wypoczynku gdziekolwiek się znajdą. A zarazem proszę aby nie tylko nie zapomnieli o Panu Bogu, ale jeszcze bardziej Go Uwielbiali i dziękowali Bogu za wszystko czym ich obdarzył. Szczęść Boże.

Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 8.30

Bardzo dziękuję za troskę o czystość kościoła rodzinie państwa Dariusza i Ewy Furga, a na ten tydzień zapraszam serdecznie rodzinę państwa Flis.

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności