Ogłoszenia parafialne na 23 Niedzielę Zwykłą – 06.09.2020r.

1. W dniu dzisiejszym podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z naszej wspólnoty parafialnej przyjmą Pana Jezusa w Eucharystii do swoich serc.

2. Dziękuję rodzicom Dzieci I Komunijnych za posprzątanie i udekorowanie świątyni oraz za ścięcie trawy na terenie przy kościele. Troskę na naszą świątynię parafialną w tym tygodniu powierzam Państwu Dominieckim z Dziechlina. Bóg zapłać.

3. Od poniedziałku do piątku, Dzieci I Komunijne będą przychodziły na Mszę św. o godz. 18.00 w ramach „Białego Tygodnia”. W poszczególne dni będziemy się modlili w następujących intencjach:

– poniedziałek – za Rodziców i Rodziny Dzieci I Komunijnych,

– wtorek – za Rodziców Chrzestnych,

– środa – w intencji misji świętych,

– czwartek – za chorych z naszych rodzin,

– piątek – w intencji zmarłych z naszych rodzin.

W piątek proszę, aby dzieci przywiozły na Mszę św. rowery, rolki, deskorolki, które otrzymały jako prezenty. Dokonamy ich poświęcenia i pobłogosławienia.

4. Bardzo serdecznie proszę o potwierdzanie zgłaszanych wcześniej intencji mszalnych, ponieważ nie wszystkie zostały zapisane w księdze intencji.

5. Biuro parafialne czynne w dni powszednie po Mszy św. Okazja do spowiedzi zawsze 15 min. przed Mszą św.

6. Za tydzień po Mszy św. zbierać będziemy ofiary do puszki na utrzymanie Grobu Pańskiego. „Bóg zapłać!” za wszelką ofiarność.

7. Do nabycia nowy nr PIELGRZYMA.

8. W sobotę 12 września od godz. 9.00 odwiedzę chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Proszę po Mszy św. w zakrystii zgłaszać osoby, które mam odwiedzić.

– wtorek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, dzień modlitw w intencji kobiet i ich misji w Kościele, rodzinach i świecie

– 13-19 IX – kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania

10. Bóg zapłać za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i rozpoczynającego się tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

Ksiądz Proboszcz