Ogłoszenia parafialne na 27 Niedzielę Zwykłą – 04.10.2020r.

1. Troskę na naszą świątynię parafialną w tym tygodniu powierzam Państwu Klińskim z Dziechlina. Bóg zapłać!

2. Rozpoczęliśmy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Różaniec codziennie w łączności z Mszą św. w Leśnicach o godz. 18.00, a w Pogorzelicach o godz. 17.00 nabożeństwo. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian, a szczególnie dzieci z klas III Szkoły Podstawowej przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. oraz kandydatów do sakramentu bierzmowania.

3. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na pomoc poszkodowanym uchodźcom w Grecji. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę!

4. Za tydzień obchodzimy, jak co roku, XX Dzień Papieski, pod hasłem „Totus Tuus”. Po Mszach św. tradycyjna zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera blisko 2000 osób, dzieci i młodzieży zdolnej, a pochodzącej z ubogich rodzin i pomaga w ich kształceniu. Bóg zapłać!

5. Mamy nowy nr PIELGRZYMA oraz kalendarz misyjny na 2021 r. Zachęcam do zakupu.

– poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny, dziewicy,

– środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

7. Bóg zapłać za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i rozpoczynającego się tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.