Prezent od Parafian

Pragnę poinformować Drogich Parafian, że zakupiłem zestaw naczyń, zastawę stołową na 24 osoby. Zestaw składa się z talerzy (śniadaniowe, obiadowe, głębokie), filiżanek z podstawkami do kawy i herbaty, kompletu sztućców, różnej wielkości półmisków i mis oraz szklanek i lampek do wina.

Zakup został sfinansowany z ofiar, jakie złożyły Róże Różańcowe z Leśnic oraz poszczególni Parafianie, w ramach prezentu z okazji moich urodzin. Naczynia zostały włączone do Inwentarza Parafialnego i stają się własnością Parafii w Leśnicach.

Mam nadzieję, że posłuży nam bardzo długo i będzie świadczył o nas jako wspólnocie, gdy przyjdzie podejmować Gości i Parafian w ramach różnych wizyt.

Raz jeszcze składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności