Ogłoszenia parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą – 13.06.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Juskowskich, w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Łoś i Ulenberg. Bóg zapłać!

2. Bardzo serdecznie dziękuję Parafianom, Dzieciom I Komunijnymi ich Rodzicom, wszystkim dzieciom sypiącym kwiatki, a także zaangażowanym w niesienie krzyża, chorągwi oraz wszystkim uczestniczącym we wspólnej modlitwie podczas oktawy Bożego Ciała i procesji za świadectwo wiary i tworzenie wspólnoty modlitewnej. Bóg zapłać!

3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika,

– czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika,

4. Dzisiaj i za tydzień po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszki na ubezpieczenie obiektów naszej parafii. Kwota, którą w ramach ubezpieczenia zbiorowego mamy obowiązkowo do zapłacenia wynosi 1200 zł na rok. Polecam ofiarności Parafian i Gości oraz składam serdeczne Bóg zapłać!”

5. Jest nowy nr PIELGRZYMA. Zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

6. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary-również te na konto od rodzin. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności