Ogłoszenia parafialne na Czternastą Niedzielę Zwykłą – 04.07.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Ruta, w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Zielonka i Mantaj. Bóg zapłać!

Serdecznie dziękuję Paniom: Barbarze Razimowicz i Krystynie Rudniewskiej za uporządkowanie kwiatów przy naszym kościele w Leśnicach, Pani Agnieszce Szczypior za  nowe kwiaty przy Krzyżu Papieskim w Leśnicach.   

Przy naszym kościele zrobiłem nową pergolę, która podtrzymuje różę wysokopienną. Dziękuję Panu Adamowi z Pogorzelic za pomoc w umocowaniu nowej pergoli przy kościele w Leśnicach.

Dziękuję Panu Markowi Malinowskiemu za pomoc w znalezieniu firmy, która naprawiła wzmacniacz nagłośnienia w kościele w Leśnicach. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy,

– czwartek św. Jana z Dukli, prezbitera,

3. Zapowiedzi przedślubne:

            Zapowiedź druga:

Michał Sarnowski, kawaler, zam. Pogorzelice

            Sandra Zawadzka, panna, zam. Darżyno

            Zapowiedź druga:

            Tomasz Zamojski, kawaler, zam. Janowice

            Izabela Wiczkowska, panna, zam. Leśnice

            Zapowiedź pierwsza:

            Marcin Okrój, kawaler, zam. Lębork

            Michalina Błażejewicz, panna, zam. Leśnice

            Zapowiedź pierwsza:

            Michał Ważny, kawaler, zam. Dziechlino

            Magdalena Brokowska, panna, zam. Dziechlino

4. Serdecznie zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Wyruszamy tradycyjnie, jak przed pandemią. Wyjście z Lęborka, odbędzie się 28 lipca po Mszy św. o godz. 8:00 z parafii NMP Królowej Polski. Wszelkie informacje na Facebooku / Kaszubska piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – grupa lęborska oraz u ks. Mateusza Szulca nr 888 244 046.

5. Informacja dla Rodziców dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Świętą. W Lęborku przy ul. Orzeszkowej 2 w zakładzie Fotograficznym WIFOT (KODAK) są do odbioru zdjęcia z Uroczystości I Komunii Św.

6. Od poniedziałku do czwartku włącznie nie będzie Mszy św., ponieważ wyjeżdżam na rekolekcje kapłańskie. W razie potrzeby proszę o kontakt telefoniczny.

7. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej. Życzę wszystkim dobrego i bezpiecznego czasu wakacji.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności