Ogłoszenia parafialne na Dwudziestą pierwszą Niedzielę Zwykłą – 22.08.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Daszkiewicz; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Zuzanny Kiełpińskiej i Małgorzaty Paczuła. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– wtorek święto św. Bartłomieja, Apostoła,

czwartek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – nasz parafialny ODPUST, Sumie odpustowej i naszej wspólnej modlitwie będzie przewodniczył ks. Marcin Baska. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian i Gości do modlitwy w tym szczególnym dniu o godz. 18:00 do kościoła w Leśnicach.

– piątek wspomnienie św. Moniki

– sobota wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,

3.Jest nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

4. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej. Życzę wszystkim dobrego i bezpiecznego czasu wakacji.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności