Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – 15.08.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie sobotnich nowożeńców Brokowska i Ważny; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa Rapalskich: Teresy i Bogusławy. Bóg zapłać!

W minionym tygodniu zamontowałem siatki w oknach wiatrowych wieży kościoła parafialnego w Leśnicach, aby ptaki nie robiły swoich gniazd oraz wysprzątałem piętro wieży, gdzie wisi dzwon.

– poniedziałek wspomnienie św. Jacka, prezbitera,

– piątek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora kościoła, patrona naszej diecezji,

– sobota wspomnienie św. Piusa X, papieża.

3. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary – również te na konto parafialne. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej. Życzę wszystkim dobrego i bezpiecznego czasu wakacji.