Cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii

W bieżącym roku zakończymy trzyletni program duszpasterski Kościoła w Polsce realizowany po hasłem: „Eucharystia daje życie”.

Jako owoc tego pięknego, choć niełatwego czasu ze względu na pandemię, pragniemy podjąć w życiu naszych wspólnot i indywidualnym wśród duchownych, osób konsekrowanych i wiernych świeckich naszej diecezji, proces odnowienia pobożności eucharystycznej, […]

Niech Eucharystia będzie zawsze centrum naszego życia kapłańskiego, a przez pobożne Jej celebrowanie oraz możliwość adoracji w kościołach naszych, przybliża nas i wiernych naszych, jak najbliżej przed Oblicze Boga, Największej Miłości utajonej wśród nas w Najświętszym Sakramencie. (Słowo Biskupa Pelplińskiego do kapłanów na temat odnowienia pobożności Eucharystycznej).

Decyzją Ks. Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny, wprowadzamy w naszej parafii 45 minutową cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy, podczas której będzie okazja do spowiedzi świętej, w każdy poniedziałek po Mszy św. o godz. 17:00 do godz. 18:00. Serdecznie zapraszam.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności