Ogłoszenia parafialne na Trzynastą Niedzielę Zwykłą – 26.06.2022r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Kołodziej z bloku nr 1; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Kaczmarek i Król. Bóg zapłać!

Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom i Gościom za tak piękny i liczny udział w oktawie Bożego Ciała. Dziękuję niosącym chorągwie, służbie liturgicznej, dzieciom I Komunijnym, dziewczynkom starszym i młodszym za sypanie kwiatków, dziękuję prowadzącym śpiew w czasie procesji, Różom Różańcowym z Leśnic. Niech Jezus Chrystus wszystkim błogosławi.

– wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,

– środa Uroczystość Śś Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta przeznaczona na Stolicę Apostolską w ramach świętopietrza. Bóg zapłać!

– piątek I piątek miesiąca – spowiedź w Pogorzelicach od godz. 15:30 do 16:00, o godz. 16:00 Msza św. Spowiedź w Leśnicach od godz. 16:30 do 17:00, o godz. 17:00 Msza św. Zapraszam szczególnie tegoroczne dzieci I komunijne.

sobota od godz. 8:00 odwiedzę chorych i starszych Parafian z posługą sakramentalną.

3. Zachęcam i zapraszam wszystkich Parafian do udziały w nabożeństwach czerwcowych.

4. Mamy nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

5. Zapowiedzi przedślubne:

Zapowiedź pierwsza:

Piotr Piórkowski, kawaler, zam. par. Leśnice

Marta Stencel, panna, zam. par. Leśnice

6. Decyzją Ks. Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny wprowadzamy w naszej parafii 45 minutową cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy, podczas której będzie okazja do spowiedzi świętej, w każdy poniedziałek po Mszy św. o godz. 17:00 do godz. 18:00. Serdecznie zapraszam.

7. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, oraz rozpoczynającym czas wakacji i urlopów, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.