Ogłoszenia parafialne na Osiemnastą Niedzielę Zwykłą – 31.07.2022r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Pana Sebastiana Szydłowskiego i Pani Elwiry Sobczak z bloku nr 1 w Leśnicach; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Raczkowskich i Bieluch. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa, Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła,

– czwartek I Czwartek Miesiąca – modlimy się o nowe liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne również z naszej wspólnoty parafialnej,

– piątek I Piątek Miesiąca – spowiedź w Pogorzelicach od godz. 15:30 do 16:00, o godz. 16:00 Msza św., w Leśnicach spowiedź od godz. 16:30 do 17:00, o godz. 17:00 Msza św. Zapraszam wszystkich, również tegoroczne dzieci I komunijne.

– sobota I Sobota Miesiącaod godz. 8:00 odwiedzę chorych i starszych Parafian z posługą sakramentalną, święto Przemienienia Pańskiego.

3. Zapowiedzi przedślubne:

Zapowiedź druga:   

Daniel Piotr Piekarski, kawaler, zam. par. NSPJ w Lęborku

Weronika Agnieszka Szczypior, panna, zam. par. Leśnice

Zapowiedź pierwsza:

Łukasz Muszyński, kawaler, zam. par. Trójcy Świętej w Turośń Kościelna

Karolina Małgorzata Wandtke, panna, zam. par. Leśnice

4. Od poniedziałku do czwartku będę przebywał na urlopie. W razie potrzeby proszę o kontakt telefoniczny: +48 789 212 314.

5. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, oraz przebywającym na urlopach i wakacjach, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności